Главная / Статьи / Особливе тестування цементно-піщаної черепиці Braas

Особливе тестування цементно-піщаної черепиці Braas

Перш ніж цементно-піщана черепиця Braas потрапляє до споживача, вона піддається суворому тестуванню на якість. І тільки за умови успішного проходження тестів може бути реалізована.

Вибір тестів для черепиці напряму залежить від регіону (точніше від кліматичних умов), де буде використовуватися продукція. Для відтворення погодних умов під час тестування технічний центр компанії Braas використовує мережу погодних станцій в восьми країнах світу, де тисячі зразків продукції підлягають ретельному вивченню. Відповідно до зібраних даних і налаштовується обладнання для тестування. Одним з найважливіших факторів впливу на цементно-піщану черепицю є сонячне випромінювання.

Ультрафіолетові промені в природньому сонячному світлі складають близько 5%, але навіть цього досить, щоб пошкодити поверхню черепиці.

Тому технічні спеціалісти компанії Braas застосовують симулятор сонячного світла та ультрафіолетового випромінювання, щоб зрозуміти, як покриття цементно-піщаної черепиці протидіє руйнівному сонячному випромінюванню. У симуляторі використовують спеціально розробленні для цього автоматизовані лампи, оснащені сучасним програмним забезпеченням.

Завдяки правильному поєднанню новітніх технологій, симулятор може змоделювати вплив сонячного випромінювання протягом десятиліть всього за тиждень. Такі досліди дозволяють правильно відкорегувати технологію виготовлення цементно-піщаної черепиці.

У результаті – черепиця зберігає насичений колір та цілісність покриття протяом багатьох років, попри вплив сонячного випромінювання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *